تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

انقلاب اسلامی نقش تاثیرگذار دین و ولایت را به نمایش گذاشت


  مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان:

  انقلاب اسلامی نقش تاثیرگذار دین و ولایت را به نمایش گذاشت

  مراسم جشن انقلاب با حضور حجت الاسلام ریاحی مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان،  کابلی  بخشدار بخش مرکزی گرگان ، جافر رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان گرگان ،  اهالی و بسیجیان روستای سرکلاته در مسجد جامع روستا برگزار شد .

  مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی بیشمار است گفت: انقلاب اسلامی نقش تاثیرگذار دین و ولایت را در همه عرصهها و برهههای مختلف به نمایش گذاشت.

  حجتالاسلام ریاحی در مراسم جشن انقلاب و در جمع بسیجیان روستای سرکلاته  اظهار داشت: انقلاب اسلامی سبب شد شرافت و عزت به ملت داده شود.

  وی تصریح کرد: در شرایطی که دشمن و رژیم پهلوی به دنبال توهین به ملت و زیر سوال بردن شرافت ملت ایران بودند امام راحل مردم را بیدار کرد و مردم به این باور رسیدند که دارای عظمت و قداست هستند و باید آن را حفظ کنند لذا در مقابل خواستههای نامشروع دشمنان ایستادگی کردند.

  مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اکنون به عنوان یک قدرت برتر در جهان مطرح است، یادآور شد: در این انقلاب نقش تاثیرگذار دین و ولایت به وضوح بر همگان آشکار شد.

  ریاحی افزود: دشمن با این تبلیغات که دین افیون جامعه است و نمیتواند حتی سادهترین نیازهای مردم را تامین کند سعی در توقف جریان انقلاب اسلامی میکرد.

  وی بیان داشت: دین مبین اسلام، شریعت شیعه، گفتمان حسینی و علوی به رهبری امام خمینی (ره) به همه جهانیان ثابت کرد که گفتمان دینی پیشرفتهای که در شریعت اسلام است توانسته خواسته مردم را برآورده و اعتماد آنها را جلب کند.

  مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان گفت: انقلاب اسلامی خط بطلانی بر اعتقاد غلط دین از سیاست جداست کشید و ثابت کرد تنها چیزی که میتواند به مردم کمک کند یک تفکر انقلابی، دینی و اسلام ناب محمدی است.

  ریاحی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال از بین بردن گفتمان انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: ترویج انقلاب اسلامی برای دشمنان نظام دینی یک تهدید بزرگ است لذا از همه حربهها برای ناکامی انقلاب اسلامی استفاده میکند لذا مهمترین عاملی که میتواند تمام نقشههای دشمن را خنثی کند وحدت و یکپارچگی است.

  در پایان از نفرات برتر مسابقات فرهنگی و ورزشی دهه مبارک فجر روستا با اهدای جوایزی تقدیر بعمل آمد .


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 24 بهمن 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 26 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158529
 • بازدید امروز :85257
 • بازدید داخلی :3077
 • کاربران حاضر :115
 • رباتهای جستجوگر:405
 • همه حاضرین :520